Maska błotna do twarzy - zielona glinka


Od producenta

Błotna maska do twarzy BingoSpa z zieloną glinką to preparat na bazie Czarnego Błota z Morza Martwego charakteryzującego się silnym działaniem odżywczym na skórę. Jest nadzwyczaj skuteczne w walce z problemem przetłuszczającej się skóry, niezastąpione w pielęgnacji cery tłustej i mieszanej oraz nieocenione w zwalczaniu trądziku i wykwitów skórnych wywołanych łojem zatykającym pory skóry. Maska błotna BingoSpa ma dobroczynny wpływ na pory skóry – odtyka je, ściąga, dezynfekuje, pielęgnuje, oczyszcza, co może owocować zmniejszeniem wydzielania się łoju i zmniejszeniem ryzyka pojawienia się zmian trądzikowych.


Skład:

10% naturalne błoto z Morza Martwego,
2,5% zielonej glinki.Masa: 150 g

Moja opinia:

Maska błotna do twarzy z zielonej gliny stworzona jest z myślą o osobach, które mają problemy ze swoją twarzą. Produkt bardzo pasuje do mojej twarzy, gdzie od dawna zauważam powracający trądzik. Bardzo żadko testuje nowe produkty do twarzy. Ostatnio przekonałam się do maseczek, które pozwalają Mi oczyścić moją skórę twarzy w stu procentach.
Maska błotna do twarzy z zielonej gliny to produkt, który chciałam Wam przestawić bliżej. Jest to kosmetyk, który pozwolił osiągnąć efekt oczyszczenia twarzy w takich stopniu wymarzonym dla mnie. Najważniejsze w tym wszystkim jest skład: 10% naturalnego błota z Morza Martwego. Muszę zaznaczyć, że produkt nie zawiera barwników ani kompozycji zapachowej. Jak powąchamy produkt to poczujemy woń odpowiedni dla gliny o barwie jasno brązowo - szary.
Maskę błotną do twarzy z zielonej gliny nakładamy cienką warstwę, dokładnie i delikatnie wklepujemy całość oraz pozostawiamy na okres 10 do 15 minut. Następnie całość zmywamy ciepłą wodą. Po tym zabiegu zauważyłam, że moja skóra stała się odświeżona, delikatna oraz oczyszczona. Polecam!Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Karoliny Kosmetyki , Blogger