Pneumovit Baby


Opis produktu:
Pneumovit Baby skutecznie i delikatnie oczyszcza i nawilża śluzówkę nosa u niemowląt i dzieci, łagodzi objawy kataru. Jest bezpieczny dla alergików. Ze względu na unikalne, naturalne składniki oraz zastosowanie innowacyjnej końcówki rozpylacza jest szczególnie polecany niemowlętom od 3. miesiąca życia i małym dzieciom.

Firma: Gorvita

Wskazania
dla niemowląt od 3. miesiąca życia i małych dzieci: w niedrożności nosa i ujścia zatok przynosowych spowodowanych stanami kataralnymi pochodzenia infekcyjnego i alergicznego, do oczyszczania błon śluzowych przed podaniem leków drogą wziewną, w uzupełnieniu leczenia górnych dróg oddechowych, w oczyszczaniu śluzówki z alergenów (pyłki, kurz), w nawilżaniu nadmiernie wysuszonej śluzówki nosa spowodowane przebywaniem w pomieszczeniach suchych i klimatyzowanych, do codziennej higieny nosa.

Dawkowanie
niemowlęta od 3. miesiąca życia: 1 dawka 2-3 razy dziennie do każdego otworu nosowego; dzieci od 1. roku życia: 1-2 dawki kilka razy dziennie do każdego otworu nosowego.

Skład:
oczyszczony fizjologiczny roztwór uzdrowiskowej naturalnej wody mineralnej z mikroelementami.

Moja opinia:

produkt stosowany na dorosłej osobie. skuteczny, wydajny, szybkie działanie, pomaga w katarze, nie powoduje usuwania się wydzieliny z nosa. nie polecany dla osób z alergią wziewną i z astmą oskrzelową. produkt w przystępnej cenie. produkt w dobrej jakości. bardzo krótki i dobry skład. aplikator tworzy miłą mgiełkę, odpowiednią dla osób dorosłych i niemowlaków. dobrze nawilża suchą śluzówkę nosa w czasie kataru oraz po nim. warty polecenia!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Karoliny Kosmetyki , Blogger